اخبار آلت کوین ها

جا به جایی غول آسا، نهنگ های دوج کوین وارد میدان شدند

نهنگ های دوج کوین

قیمت دوج کوین در روز چهارشنبه “۱۵ اردیبهشت” پس از رشد شدید و رسیدن به محدوده ۰.۶۹ دلار به رده چهارم ارزهای دیجیتال رسید و ریپل را پشت سر گذاشت. داده های درون زنجیره ای بازار نشان می دهد حجم بالایی از دوج کوین در اختیار افراد کمی قرار دارد و نهنگ های دوج کوین وارد شده اند.

روز سه شنبه حدود ۵۸ میلیارد دوج کوین در بلاک چین این رمزارز منتقل شده و نکته جالب اینجاست که این میزان ۷۰ درصد بیشتر از بیت کوین منتقل شده و ۲۶۰ درصد بیشتر از اتریوم های منتقل شده در همان روز است.

داده های بیت اینفو چارتز نشان می دهد در روز سه شنبه بیش از ۱.۴ میلیون تراکنش در بلاک چین اتریوم ثبت شد و این میزان برای بیت کوین ۳۰۰,۰۰۰ تراکنش بوده است اما تعداد تراکنش های دوج کوین در روز سه شنبه تنها ۷۶,۰۰۰ تراکنش بوده است کوین که این موضوع نشان دهنده توزیع ثروت ناهمگون شبکه دوج است.

حالا اگر بخواهیم داده ها را با هم مقایسه کنیم متوجه می شویم که در حال حاضر ۲۸ درصد دوج کوین های در  چرخه را در اختیار دارد و ۶۷ درصد دوج کوین ها در اختیار ۱۲ حساب است. همانگونه که عموم فکر میکنند دوج کوین ارز مردم نیست.

گلکسی دیجیتال

گرازش جدید گلکسی دیجیتال “Galaxy Digital” ادعا می کند که دو کوین را نمی توان ارز با اصالت دانست و این گزارش با عنوان “دوج کوین صادق ترین شت کوین” عنوان می کند تعداد مشترکان گیت هاب دوج کوین تنها ۲۶ درصد تعداد نود های این ارز است، یعنی تعداد کمی از افراد به دنبال امنیت و نگه داری دوج کوین هستند.

با این که صفحه گیت هاب ارز دوج کوین بسیار خلوت است اما این ارز بهترین عملکرد را در میان ارزهای دیجیتال داشته است و از اوایل سال ۲۰۲۱ تا کنون ۱۴,۰۰۰ درصد بیشتر شده است.

الکس تورن “Alex Thorn” پژوهشگر گلکسی دیجیتال می نویسد:

دوج کوین همیشه یک شوخی بوده و این شوخی روز به روز بامزه تر می شود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *