خانه
ثبت نام / ورود
مقایسه ماینر
سبد خرید
دیدگاه ها

جشنواره هزاران دلاری استخر ViaBTC، همین الان شرکت کن و جایزه ببر!


 

جشنواره هزاران دلاری استخر ViaBTC یک جشن بزرگ است که توسط یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های استخراج بیت کوین برگزار می‌شود. این جشنواره فرصتی برای استخراج‌ کنندگان بیت کوین است تا در استخر ثبت نام کرده و به جایزه‌های قابل توجهی دست یابند. اگر قصد بهره‌مندی از این جوایز را دارید، تا انتهای مقاله همراه ما باشید.

جشنواره هزاران دلاری استخر ViaBTC

در طول هفت سال گذشته، ViaBTC همراه با کاربران خود، فراز و نشیب‌های صنعت کریپتو را پشت سر گذاشته است. همچنین در این مدت شاهد به‌روزرسانی‌های بی‌شماری در محصولات و خدمات خود بوده است. در میان تغییرات سریع و رقابت شدید، بیش از 1.3 میلیون کاربر از بیش از 130 کشور و منطقه جهان، استخر را در سفرهای شگفت‌انگیز خود در دنیای بلاکچین همراهی کرده‌اند. حتی در زمان‌های پرتلاطم صنعت، در کنار کاربران خود به پیشروی پیوسته در بازارهای گاو و خرسی ادامه داده است.

بنابراین استخر می‌خواهد از همه شما که در طول سال‌ها با ViaBTC همراه بوده‌اید، سپاسگزاری کند. با تلاش‌های هماهنگ کاربران و پلتفرم، در طول این هفت سال پرحادثه نتایج قابل توجهی را به دست آورده‌ایم. البته همان‌طور که به پیشرفت در دنیای گسترده بلاکچین ادامه می‌دهیم، به آرزوهای اصلی خود وفادار خواهیم ماند و هرگز تلاش‌های خود را متوقف نخواهیم کرد. دست در دست هم به حرکت و رسیدن به ارتفاعات جدید ادامه می‌دهیم.

جشن سالگرد تاسیس ViaBTC

ViaBTC از زمان پیدایش خود به یک برند جهانی در دنیای ارزهای دیجیتال تبدیل شده است. این برند خدمات استخر استخراج سریع، پایدار و ایمن را برای علاقه‌مندان به ارزهای دیجیتال در سراسر جهان ارائه می‌دهد. همچنین با ارائه خدمات قابل تنظیم و انعطاف‌پذیرتر برای پاسخگویی به نیازهای متنوع کاربران، به دنبال افزایش پایگاه مشتریان خود است.

برنامه‌های ViaBTC برای جشن سالگرد تاسیس آن بسیار متنوع هستند که بخشی از آن شامل اعطای جوایز مختلف به شرکت‌کنندگان خواهد بود. اولین گام برای شرکت در رویداد و بهره‌مندی از جوایز، ثبت نام در پلتفرم و سپس شروع به استخراج رمز ارز است.

شما می‌توانید از طریق لینک زیر در این رویداد بزرگ و جذاب ثبت نام کنید.

https://www.viabtc.com/signup?refer=1254884

20 نفر اولی که بتوانند از طریق این لینک در رویداد ثبت نام کنند، نفری پنج دلار جایزه دریافت می‌کنند.

جمع‌بندی

وقت را تلف نکنید و همین حالا از طریق لینک داده شده در ViaBTC ثبت نام کرده و استخراج رمز ارزها را آغاز نمایید. پیشنهاد ما این است که به استخراج ارز دیجیتال KAS بپردازید و از پاداش‌های مخصوص آن بهره‌مند شوید. پس از ثبت نام جایزه خود را دریافت کرده و منتظر اعلامیه‌های دیگر استخر برای شرکت در رویدادهای آتی باشید.