خانه
ثبت نام / ورود
مقایسه ماینر
سبد خرید

ماشین حساب درآمد ماینر ها، محاسبه سود و درآمد دستگاه های ماینر

آیا می‌خواهید به سرعت به ثروت دست یابید؟

آیا می‌خواهید به رویای موفقیت خود نزدیک‌تر شوید؟

با خرید دستگاه ماینر، این امکان فوریته واقعیت می‌شود! ، با ما همراه باشید تا نشان دهیم چگونه با خرید دستگاه ماینر، می‌توانید به سرعت به سودهای وحشتناک دست یابید و زندگی بهتری را شروع کنید.

۱. فرصتی برای رشد و پیشرفت: با خرید دستگاه ماینر، فرصتی برای رشد و پیشرفت فراهم می‌شود. این فرصت به شما امکان می‌دهد تا به سرعت به سودهای بیشتری دست یابید و به زندگی بهتری بپردازید.

۲. استفاده از فرصت‌های بازار: با شروع فعالیت در دنیای ماینینگ و خرید دستگاه ماینر، می‌توانید از فرصت‌های بازار بهره ببرید و به سرعت به سودهای وحشتناک دست یابید. ماینر چندین برابر بانک و دیگر کسب کار ها سود زا هست و حتی در گاهی اوقات مثل سال 1399-1400 بیش از 1000 درصد سود داشته است.

۳. پیشرفت به سرعت: آیا می‌خواهید به سرعت به پیشرفت خود بپردازید؟ با خرید دستگاه ماینر، می‌توانید به سرعت به پیشرفت و موفقیت خود بپردازید و به زندگی بهتری دست یابید چراکه درامد ماینینگ هر 24 ساعت تسویه میگردد و میتونید سود فردا  را نیز دوباره سرمایه گذاری کنید و با استراتژی سود مرکب چند نسل را بساز …

۴. رویای موفقیت: با خرید دستگاه ماینر، می‌توانید به رویای موفقیت خود نزدیک‌تر شوید و به سرعت به سودهای وحشتناک دست یابید. این فرصت را از دست ندهید و به زندگی بهتری دست یابید. بسه هر چی از تورم عقب  موندی و از تورم سود نکردی حالا با درامد دلاری از تورم هم لذت ببر و استفاده کن.

در نهایت، با خرید دستگاه ماینر، می‌توانید به سرعت به ثروت دست یابید و به زندگی بهتری برسید. زمان برای عمل است! به سرعت عمل کنید و به سودهای وحشتناک دست یابید! و موقیعیت کنونی بازار را از دست ندهید.

حتما از مشاوره کارشناسان استفاده کنید که سود بیشتری به دست بیاورید

مشاوره رایگان برای خرید

ماشین حساب ماینر چیست؟

ماشین حساب ماینر به شما این امکان را می دهد تا از میزان برق مصرفی، میزان هش ریت، سود خالص و توان مصرفی دستگاه ماینر مطلع شده و با ماشین حساب ماینر نیز می توان از ارز های قابل استخراج ماینر ها با خبر شد. در حقیقت ماشین حساب ماینر وبسایت ایران ماشین به شما این امکان را می دهد تا نرخ لحظه ای ارزهای دیجیتال را مشاهده نمایید.

از طریق سیستم ماشین حساب ماینر می توانید دستگاه های ماینری که قصد خرید آن را دارید را با فیلتر های مختلف جستجو کرده و میزان سود دهی و هزینه برق آنها را مشاهده کنید تا در تصمیم گیری شما کمک کند.

 

روش کار با ماشین حساب ماینر:

درون ماشین حساب ماینر در ابتدا باید نوع ارز دیجیتال خود را تعیین کرده و در ادامه هم می توانید نوع برق را انتخاب نمایید و یا حتی دستگاه مورد نظر خود را جستجو کنید، همچنین ماشین حساب ماینر این قابلیت را دارد که نوع ارز قابل استخراج توسط دستگاه ماینر، میزان هش ریت، توان مصرفی، میزان سود ماهانه ماینر، هزینه برق و کازمرد استخراج را مشاهده کنید.

 

ماشین حساب ماینر وبسایت ایران ماین چه ارزهای دیجیتالی را پشتیبانی می کند؟

استخراج بیت کوین

بیت کوین در حال حاضر اولین ارز دیجیتال اصلی با ارزش فعلی بازار است. با این حال، این بدان معنا نیست که از نظر سود بهترین ارز دیجیتال برای استخراج است. این به دلیل تعداد زیاد هسته های استخراج ASIC یا مدارهای مجتمع با کاربردهای ویژه در شبکه بیت کوین است.

با این حال، هنوز یک دلیل بسیار خوب برای استخراج بیت کوین وجود دارد و آن تمرکززدایی بیشتر شبکه است. بسیاری از طرفداران بیت کوین معتقدند که فقط بیت کوین سطح ثبات و کنترل لازم برای یک ارز غیرمتمرکز واقعی را فراهم می کند. بدین منظور افراد برای راه اندازی یک ماینر کوچک بیت کوین هزینه ناچیزی پرداخت میکنند تا برای ایجاد امنیت مهم ترین شبکه ارزهای دیجیتال جهان ایفای نقش کنند.

از طریق ماشین حساب ماینر وب سایت ایران ماین می توان تمام دستگاه هایی که بیت کوین را استخراج می کنند مشاهده نمود و همچنین از طریق ماشین حساب ماینر می توان میزان سود دستگاه های ماینر بیت کوین را مشاهده و بررسی کرد.

ماشین حساب ماینر تمام دستگاه هایی که با استفاده از الگوریتم های مربوطه اقدام به استخراج بیت کوین میکنند را لیست میکند و سود آن را به نمایش می گذارد و میتوان درامد ماینر را به صورت روزانه، ماهانه و سالانه از طریق این ماشین حساب ماینرمشاهده نمایید.

 

استخراج اتریوم:

اتریوم پروژه ای است که راه طولانی در پیش دارد. بسیاری از شرکت کنندگان در بازار ارزهای دیجیتال پیش بینی می کنند که قیمت هر اتریوم از قیمت بیت کوین پیشی گرفته و با ارزش ترین دارایی در کل فضای ارز دیجیتال تبدیل خواهد شد. اگر این امر به واقعیت تبدیل شود، استخراج اتریوم در دراز مدت یک بازی بسیار خوب و پر ارزش خواهد بود. اتریوم بعد از بیت کوین پرطررفدارترین ارز دیجتال در بازار است که میتوان برای مشاهده درآمد دستگاه های ماینر اتریوم از ماشین حساب ماینر وبسایت ایران ماین استفاده نمود.

پژوهشگران پیش بینی های خود را بر اساس امکان ایجاد اپلیکیشن های مختلف در شبکه اتریوم انجام داداند. به عنوان مثال، حتی می‌توان به اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز Air Bnb (یک سرویس و اپلیکیشن آنلاین برای اجاره و اجاره مسکن در سراسر جهان) و Uber (یک سرویس اشتراک آنلاین سواری) در شبکه اتریوم راه‌اندازی شد اشاره کرد. اگر یکی از این برنامه های غیرمتمرکز به اندازه معادل مرکزی خود موفق باشد، ارزش توکن های اتریوم به طور تصاعدی افزایش خواهد یافت.

ماشین حساب ماینر این امکان را فراهم می کند تا به راحتی درآمد ماینرهایی که ارز اتریوم را استخراج می کنند را بدست آورد. این ماشین حساب ماینر درآمد روزانه، ماهانه و سالانه را هم به همراه کسر هزینه برق و هم به صورت ناخالص محاسبه میکند و به نمایش می گذارد.

 

بیت کوین کش:

این ارز فورک اصلی بلاک چین بیت کوین است و راهی برای پشتیبانی شبکه و کسب بیت کوین کش است. ماینر وظیفه دارد تراکنش ها را تایید کند و مسئول قرار دادن توکن های جدید در گردش هست. برای اینکه از استخراج بیت کوین کش سود زیادی کسب شود، ابتدا باید مقداری سرمایه برای خرید تجهیزات تخصصی استخراج بیت کوین کش کنار بگذارید. اما قبل از آن می توانید سود تقریبی خود را از طریق ماشین حساب ماینر وبسایت ایران ماین محاسبه کنید. برای این کار، باید نرخ هش خود را بدانید که این نیز در قسمت ماشین حساب ماینر وبسایت ایران ماین قابل مشاهده است، نرخ هش سرعتی است که کامپیوتر و سخت افزار شما می توانند حاصل ضرب یک تابع هش را محاسبه کنند. هرچه نرخ هش بالاتر باشد، شانس ماینینگ موفقیت آمیز بلوک بیشتر است. از طریق ماشین حساب ماینر حتی می توان درآمد ماینر هایی که ارز بیت کوین کش را استخراج میکنند مشاهده نمود.

 

استخراج دش:

دش یک ارز دیجیتال با هدف ساخت ارز رمزنگاری است که برای پرداخت ها مفید است. ارز دیجیتال دش بر پایه الگوریتم X11 ایجاد شده است که هدف از ایجاد این الگوریتم کاهش مصرف انرژی و اطمینان از توزیع عادلانه در سال های فعالیت خود بوده است. شبکه دش کوین به گونه ای طراحی شده است که شبکه را در برابر هرگونه آسیبی، حفاظت کند. تراکنش ها در شبکه دش کوین با استفاده از شیوه رمز نگاری گواه اثبات کار صورت می گیرد. ماینر های دش کوین برای بدست آوردن راه حل های مسائل ریاضی که توسط الگوریتم x11 تعریف شده است، می پردازند. از طریق ماشین حساب ماینر نیز می توان میزان درآمد دستگاه های ماینر مربوط به الگوریتم دش کوین را مشاهده نمود.

 

ماشین حساب ماینر وبسایت ایران ماین چه الگوریتمی را پشتیبانی می کند؟

الگوریتم SHA-256

بیت کوین از همان زمان ابتدایی که در سراسر دنیا معرفی شد و مردم اصلا آشنایی به رهبر ارزهای دیجیتال نداشند، همزمان با آن اولین الگوریتم استخراج در دنیای رمزارزها به مردم معرفی شد. این الگوریتم یک تابع هش قدرتمند است که توانایی استخراج ارزهایی همچون بیت کوین، بیت کوین کش، آکوین و سایر ارزهای دیجیتال را دارد که ماشین حساب ماینر وبسایت ایران ماین نیز از طریق آن میتوان ماینرهای پشتیبان کننده این الگوریتم را مشاهده نمود.

الگوریتم SHA-256 بدون شک یک الگوریتم پرطرفدار است که توسط آژانس امنیت ملی توسعه یافته و توسط موسسه ملی فناوری در سال 2001 منتشر شد و در سال 2002 به استاندارد فدرال برای پردازش اطلاعات تبدیل شد. الگوریتم SHA-256 رایج ترین تابع هش در جهان است که از امنیت بالایی برخوردار است و قابلیت بازیابی CPU را فراهم می کند، این قابلیت با GPU و ASIC سریعتر همراه است. از طریق ماشین حساب ماینر می توان خصوصیات ماینر های مرتبط با این الگوریتم را بررسی نمود.

 

چه ارزهایی از الگوریتم SHA-256 پشتیبانی می کنند؟

الگوریتم Ethash

الگوریتم Ethash حاصل ترکیب چندین الگوریتم می باشد که شامل الگوریتم های Keccak، SHA-3،  Hashimoto،Dagger می باشد. الگوریتم Ethash به عنوان الگوریتم استخراج ارز محبوب اتریوم محسوب می شود و مهم ترین ویژگی آن مقاومت در برابر متمرکز شدن عملیات استخراج توسط دستگاه‌های ASIC به وسیله‌ ساختار DAG (نمودار مستقیم چرخشی) و GPU است که از طریق ماشین حساب ماینر وبسایت ایران ماین می توان درآمد ماینرهای این الگوریتم را مشاهده نمود.

 

چه ارزهایی از الگوریتم Ethash استفاده می کنند؟

الگوریتم Scrypt

در الگوریتم Scrypt حدس زدن کلمات عبوری که با استفاده از ان هش انجام شده است بسیار سخت است و باعث شده است که کار دستگاه های ماینر Asic بسیار پیچیده شود و در واقع این دستگاه ها حجم بسیار زیادی از حافظه را درگیر میکنند، که این در واقع ایرادی است که میتوان به این نوع الگوریتم گرفت. محبوب ترین ارزی که این الگوریتم می تواند استخراج می کند ارز دیجیتال لایت کوین می باشد. از طریق ماشین حساب ماینر می توان میزان درآمد ماینرهای این الگوریتم را مشاهده نمود.

 

چه ارزهایی از الگوریتم Scrypt استفاده می کنند؟

الگوریتم Equihash

الگوریتم Equihash به یک الگوریتم هش محبوب تبدیل شده است که نیاز به تجزیه و تحلیل مسائلی دارد که شبکه های بلاک چین قبل از ایجاد این الگوریتم با آنها روبرو بوده اند. با این وجود، بکارگیری این الگوریتم به کاهش تهدید هایی که سایر الگوریتم های هش با آنها روبرو هستند، کمک کرده است. این الگوریتم توانایی استخراج ارز محبوب ZEC یا همان زی کش را دارد. از طریق ماشین حساب ماینر وبسایت ایران ماین می توان درآمد حاصله دستگاه های ماینر این الگوریتم را مشاهده نمود.

 

چه ارزهای از الگوریتم Equihash استفاده می کنند؟

الگوریتم Blake256R14

الگوریتم Blake256R14 یک تابع هش کننده از خانواده الگوریتم ‌های blake هست، با این تفاوت که ورودی ۳۲ بیتی دریافت کرده و دایجست ۲۵۶ بیتی تولید می کند. الگوریتم Blake 256 بر اساس رمزنگاری جریان ChaCha ساخته شده توسط Dan Bernstein ایجاد شده است. سرعت هش کردن این الگوریتم بسیار بالا بوده و امنیت بسیار بالایی هم دارا است. توسعه دهنده گان این الگوریتم تعداد دور های بلاک را از 10 دور به 14 دور جهت افزایش امنیت نیز ارتقاء داده اند. این الگوریتم برای استفاده عمده در رمز ارز ها پدید نیامده و تنها ارزی که توسط این الگوریتم امکان استخراج دارد رمز ارز دکرد(dcr) می‌باشد. از طریق ماشین حساب ماینر وبسایت ایران ماین می توان درآمد حاصله دستگاه های ماینر این الگوریتم را مشاهده نمود.
 

الگوریتم X11

یکی از الگوریتم های بسیار خاص برای استخراج ارزهای دیجیتال، الگوریتم X11 است. طراحی این الگوریتم با الگوریتم های بلاک چین شناخته شده کاملا متفاوت است. برخلاف الگوریتم SHA-256 (الگوریتم بیت کوین) یا الگوریتم Scrypt، این الگوریتم فقط یک تابع انباشته نیست، بلکه X11 از مجموعه ای از 11 تابع مختلف انباشته تشکیل شده است. این الگوریتم توانایی استخراج ارزهایی همچون دشDash، بلو کوین Blue coin و سایر ارزهای دیجیتال را دارد. از طریق ماشین حساب ماینر وبسایت ایران ماین می توان درآمد حاصله دستگاه های ماینر این الگوریتم را مشاهده نمود.

چه ارزهای از الگوریتم X11 استفاده می کنند؟

 

محاسبه سود استخراج با استفاده از ماشین حساب ماینر ایران ماین

ماشین حساب ماینر بیت کوین، اتریوم و لایت کوین یا ماشین حساب سود استخراج ابزاری موثر برای محاسبه درآمد ماینرهای مختلف است. با توجه به علاقه بسیاری که اغلب مردم به استخراج بیت کوین و ارزهای دیجیتال این روزها به دنبال راهی آسان برای محاسبه درآمد دستگاه ماینر خود از استخراج بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال و مدت زمان بازگشت سرمایه خود هستند که این امر از طریق ماشین حساب ماینر وبسایت ایران ماین فراهم شده است.

برای دسترسی آسان کاربران، ماشین حساب ماینر توسط شرکت ایران ماین طراحی و پیاده سازی شده که برای محاسبه درآمد استخراج بیت کوین و ارزهای دیجیتال به زبان فارسی راه اندازی شده است. که از طریق ماشین حساب ماینر می توان کل مبلغ درآمد ماهانه، دوره بازگشت سرمایه و همچنین میزان سوددهی استخراج را محاسبه کرد.
باید مراقب بود که داخل ماشین حساب ماینر پارامترهای سختی شبکه، پاداش هر بلوک و قیمت فعلی هر ارز رمزنگاری شده دلاری توسط کاربر قابل تغییر نباشد و به صورت خودکار به روز شوند. پارامترهای نرخ هش و مصرف سخت افزار از جمله پارامترهای سخت افزار ماینر هستند که باید داخل ماشین حساب ماینر به صورت اتوماتیک تنظیم گردد.
باید به این نکته توجه نمود که اگر به عنوان مثال از 4 دستگاه ماینر  از نوع خاصی استفاده می گردد، باید سود حاصل از ماینینگ 1 ریگ را در 4 برابر نمود. هزینه برق بر پایه تومان بسته به قوانین و محل استخراج می تواند متفاوت باشد که ماشین حساب ماینر وبسایت ایران ماین این قابلیت را دارد که نوع برق مصرفی را انتخاب نمود.

هزینه های استخر نیز از جمله معیارهای یک استخر استخراج است که ماینرها به آن متصل می شوند و توسط آن استخر اقدام به ماینینگ می کنند. درون ماشین حساب ماینر می توان پس از وارد کردن پارامترها در جدول، می توانید سود یک ماهه استخراج را مشاهده کنید. علاوه بر این از طریق ماشین حساب ماینر می توان درآمد های ماینر را به صورت روزانه، هفتگی، ماهانه و سالانه را با دقت و جزئیات مشاهده کنید.

 

راهنمای استفاده از ماشین حساب ماینر وبسایت ایران ماین

جدول ماشین حساب ماینر شامل اجزای زیر است:

نام دستگاه ماینر:

در این قسمت از ماشین حساب ماینر می توانید نام دستگاه های ماینر را مشاهده نمایید. هم بر اساس جستجو و هم به صورت رندم نمایش داده می شود.

ارز اصلی:

در قسمت ارز اصلی ماشین حساب ماینر ایران ماین می توانید ارز قابل استخراج دستگاه مورد نظر خود را مشاهده نمایید.

هشریت:

در قسمت هشریت ماشین حساب ماینر ایران ماین می توانید توان تولید ارز دیجیتال دستگاه ماینر را مشاهده نمایید که بر مبنای تراهش محاسبه می گردد.

توان مصرفی:

در قسمت توان مصرفی ماشین حساب، می توانید میزان مصرف دستگاه ماینر بر حسب وات مشاهده نمایید که این مصرف بر مبنای قدرت دستگاه ماینر متغیر است.

سود ناخالص ماهانه:

در قسمت سود ناخالص ماهانه ماشین حساب ماینر می توانید درآمد دستگاه ماینر بدون در نظر گرفتن مصرف برق و کارمزد استخر آن مشاهده نمایید.

هزینه برق:

قسمت هزینه برق ماشین حساب ماینر، به شما این امکان را می دهد که هزینه برق مصرفی دستگاه ماینر را بر حسب توع برق مشاهده نمایید.

کارمزد استخر:

قسمت کارمزد استخر ماشین حساب ماینر، میزان کارمزد دریافتی استخر های استخراج را به شما نمایش می دهد که از درآمد ناخالص کسر می گردد.

سود خالص نهایی:

در ستون آخر ماشین حساب ماینر شما می توانید درآمد خالص دستگاه ماینر را مشاهده کنید که این درآمد هزینه برق مصرفی و کارمزد استخر از آن کسر شده است.

 

ماشین حساب ماینر ایران ماین دارای فیلتر های مختلفی است که در ادامه به توضیح آن می پردازیم:

جستجوی دستگاه ماینر:

از طریق این فیلد ماشین حساب ماینر می توانید به تفکیک دستگاه های ماینر، درآمد آن ماینر ها را مشاهده نمایید. به این صورت که به عنوان مثال دستگاه ماینر m21 را سرچ میکنید و در نتیجه جست و جو لیست m21 ها با قدرت پردازش مختلف به همراه درآمد و میزان مصرف برق آن که در فیلدهای بعدی میزان سود خالص و سود ناخالص را مشاهده می کنید.

کارمزد استخر:

در فیلد کارمزد استخر ماشین حساب ماینر می توانید کارمزد استخر مورد نظر خود را وارد نمایید زیرا هر استخر ماینر دارای کارمزد های متفاوتی می باشد که قادر به تغییر آن می باشید.

انتخاب نوع برق:

در قسمت نوع برق ماشین حساب ماینر می توانید نوع برق مصرفی دستگاه ماینر خود را انتخاب نمایید. با توجه به انتخاب نوع برق، درآمد خالص دستگاه ماینر خود را می توانید مشاهده نمایید.

کیلو وات ساعت برق:

در قسمت کیلو وات ساعت برق ماشین حساب ماینر می توانید تعرفه برق مورد نظر خود را بر حسب کیلووات ساعت وارد نمایید تا مصرف برق دستگاه ماینر خود را مشاهده نمایید.

ماینر های موجود:

گزینه ماینرهای موجود ماشین حساب ماینر برای نمایش ماینر های موجود در وبسایت ایران ماین می باشد.

انتخاب نوع ارز استخراج:

در قسمت انتخاب نوع ارز استخراج ماشین حساب ماینر می توانید نوع ارزی که قصد استخراج آن را دارید انتخاب نمایید تا ماینرهایی که این ارز را استخراج می کنند نمایش داده شود.

چهارشنبه, 18 اسفند 1400

حقیقتا ماشین حساب ماینر خیلی به درک بهتر درآمد ها کمک میکنه ممنون از شما

سه شنبه, 06 اردیبهشت 1401

سلام خسته نباشید برای محاسبه درآمد دستگاه اتریوم چگونه میتونیم از این ماشین حساب ماینر استفاده کنیم

سه شنبه, 02 فروردین 1401

سلام چگونه میتوانیم با استفاده از این ماشین حساب ماینر درآمد دستگاه خودمون رو با برق خانگی محاسبه کنیم؟

یکشنبه, 15 خرداد 1401

سلام وقت بخیر این ماشین حساب ماینر هلیوم هم داره؟ سلام وقت بخیر این ماشین حساب ماینر هلیوم هم داره؟

شنبه, 23 مهر 1401

آیا این ماشین حساب سرچ بر حسب قدرت تراهش داره؟

سه شنبه, 24 آبان 1401

امکانات خوبی داشت مرسی

جمعه, 20 آبان 1401

یکی از امکاناتای که ماشین حساب ماینر باید داشته باشه لیست ماینر های مختلف برای مقایسه است که در سایت شما موجود بود

چهارشنبه, 02 آذر 1401

این ماشین حساب ماینر به نظرم میتونه نیاز هارو تامین کنه