بهترین دستگاه های ماینر


بهترین دستگاه های ماینر

  دستگاه ماینر برای استخراج ارزهای دیجیتال مورد استفاده قرار میگیرند، قبل خرید ماینر باید به نکاتی توجه داشت که در این مقاله این نکات می پردازیم.

  1. قدرت دستگاه: به قدرت دستگاه ماینر هش ریت گفته می شود در نتیجه هرچقدر هش ریت بیشتر باشد، قدرت دستگاه بیشتراست.

  2. مصرف برق: هرچقدر مصرف برق ماینر کمتر باشد و قدرت دستگاه بیشتر باشد، سوددهی بیشتر است. 

  3. قیمت دستگاه: قیمت ماینر با بازگشت سرمایه رابطه مستقیم دارد.

  4. قانونی بودن دستگاه: یکی از عوامل مهم خرید ماینر قانونی است که میتوانید ماینر قانونی را در وب سایت ایران ماین که مجوز رسمی از وزارت صمت دارد با بهترین قیمت تهیه کنید.

بهترین دستگاه ماینر، دستگاهی است که قدرت هش ریت بیشتر و مصرف برق کمتری داشته باشد و در نتیجه بازگشت سرمایه سریعتر است. همیشه ماینرهایی که با برند معتبر هستند را سعی کنید خریداری کنید زیرا ماینرهایی که برند معتبر ندارند شاید سودآوری بالا داشته باشند اما بی کیفیت هستند و طول عمر پایینی دارند.

بهترین برندهای ماینر از نظر کیفیت و محبوبیت به ترتیب زیر هستند:

  1. بیت مین (Bitmain) – تولیدکننده دستگاه‌های انت‌ماینر (Antminer)

  2. میکرو بی‌تی‌ (MicroBT) – تولیدکننده دستگاه‌های واتس‌ماینر (Whatsminer)

  3. کنان (Cannan) – تولیدکننده دستگاه‌های آوالون (Avalon)

  4. اینوسیلیکون (Innosilicon) – تولیدکننده دستگاه‌های ترمیناتور (Terminator)

  5. ای‌بنگ (Ebang) – تولیدکننده دستگاه‌های ای‌بیت (Ebit)

برترین دستگاه های ماینر برای استخراج بیت کوین در سال 2021

Bitmain Antminer S19 : میزان برق مصرفی آن برابر با 3250W (وات) می باشد و با ولتاژ 12 ولت و هش ریت 95 تراهش کار می کند همچنین میزان سطح نویز صوتی دستگاه برابر با 80 دسی بل می باشد و این دستگاه به چهار فن خنک کننده مجهز شده که مانع حرارت دستگاه و بالا رفتن دما می شود.

Bitmain Antminer S۱۹ Pro:ماینر S19 به 4 فن خنک کننده مجهز شده که باعث خنک تر شدن دستگاه و جلوگیری از حرارت و بالا رفتن دما میشود. سطح نویز صوتی این دستگاه ۷۵ دسی بل است، میزان توان برق مصرفی دستگاه نیز 3250W که با ولتاژ 220 ولت شهری کار میکند و در محیط هایی با دمای ۵ الی ۴۵ درجه سانتیگراد و حداکثر رطوبت ۹۵ درصد به خوبی کار میکند.

Whatsminer M30S: ماینر M30S یکی از قدرتمند ترین دستگاه های ارز دیحیتال به حساب می آید، این دستگاه به 3 هش برد مجهز شده و تعداد چیپ های آن برابر با 114 تراهش می باشد، میزان توان مصرفی این ماینینگ برابر با 3344 وات است و ولتاژی معادل 220 ولت دارد.همچنین این دستگاه در دمایی بین 5 الی 45 درجه سانتیگراد با رطوبت هوای 5 تا 95 درصد به خوبی کار میکند و از دو فن برای خنک نگه داشتن دستگاه استفاده میشود و میزان سطح نویز صوتی ماینر Whatsminer M30S برابر با 75db می باشد.

AvalonMiner 1246: میزان نرخ هش ریت این دستگاه 90 تراهش بر ثانیه است و از الگوریتم SHA-256 استفاده میکند. برای خنک سازی دستگاه نیز از 4 فن خنک کننده استفاده میشود تا از حرارت دستگاه جلوگیری کند، توان مصرفی این دستگاه برابر با 3420 وات است و از برق شهری 220 ولت استفاده میکند.

Antminer S17: دستگاه انت ماینر بیت مین S17+ 73Th/S به 4 فن خنک کننده مجهز شده که از بالارفتن حرارت دما جلوگیری می کند همچنین برای اتصال به اینترنت از طریق کابل و پورت شبکه RJ45 استفاده می شود و میزان سطح نویز صدای دستگاه 75 دسی بل می باشد و توان برق مصرفی آن برابر با 2920 وات است که با ولتاژ 12 ولت درمایی بین 5 الی 45 درجه سانتیگراد و حداکثر رطوبت 95 درصد به خوبی کار می کند.

Antminer S17 Pro: برای خنک شدن دستگاه و جلوگیری از بالا رفتن دما می شود و میزان صدای تولید شده 82 دسی بل و هشت ریت 53 تراهش می باشد و این دستگاه برای اتصال به اینترنت از اترنت استفاده می کند

EBIT E12 Plus: میزان برق مصرفی این دستگاه 2500 وات  و هش ریت 50 تراهش بوده و میزان صدای تولید این ماینر 75 دسی بل می باشد. همچنین این دستگاه میتواند  در دمای 25 درجه  سانتیگراد و میزان رطوبت مطلوب 5 تا 95درصد کار کند. برای اتصال به اینترنت از کابل اترنت (Ethernet) استفاده می شود.

برای محاسبه سودآوری استخراج ارزهای دیجیتال بهترین روش مراجعه به ماشین حساب ماینر است. شما می توانید در ماشین حساب استخراج سایت ایران ماین، نسبت به قدرت دستگاه خود، میزان برق مصرفی و میران سود و میزان مصرف برق را محسابه کنید.

  


2 رای
5 1 2 4.5
امتیاز از خریداران
علی
دوشنبه, 12 مهر 1400

ممنون از مقاله عالیتون

رضا مرادی
سه شنبه, 06 مهر 1400

عالی